04 Apr 2012

Interbuild Mısır İnşaat fuarının 20.YILI !.. BÖLGENİN EN BÜYÜK İNŞAAT FUARI

0 Comment

K. AFRİKANIN EN BÜYÜK VE EN TESCİLLİ İNŞAAT FUARI

%50 devlet teşviği kapsamında olan 20.INTERBUILD 2013 EGYPT Fuarı 40.000 m² lik alan üzerinde 12 ayrı salonda 50 ülkeden 1500 firmanın katılımı ile gerçekleşmekte olup,  fuarı bölge ülkelerden( Mısır, Sudan, Libya, Fas, Tunus, Cezayir, Oman, Yemen, Ürdün, Suudi Arabistan,Kenya,..)  80.000 in üzerinde ziyaretçi ziyaret etmektedir.

Her yıl olduğu gibi diğer ülke pavilyonlarının yanı sıra 2000 yılından beri fuara Türkiye’den de yoğun katılım olmakta.Özellikle Arap Baharı sonrasında yaşanan durum neticesinde ve Türkiye-Mısır arasındaki gerek ticari ve gerekse kültürel ilişkilerden ve yakınlıktan dolayı fuarda özellikle Türk ürünlerine ayrı bir ilgi gösterilmekte, Türk firmaları ile iş birliği fırsatları aranmaktadır.

Türkiye’nin dış ticaretinde K. Afrika bölgesinde Mısır, Arap baharı öncesinde olduğu gibi sonrasında da en önemli ülkelerden biri olmuştur.

20.INTERBUILD 2013 fuarı için Geç Kalmadan Yerinizi Ayırtın !…

Bu yıl 20. Yılını kutlayacak olan INTERBUILD fuarı özelikle Mısır’da kurulan yeni siyasi yapının ülkeye getireceği artılarla beraber İnşaat sektöründe mevcut yatırım planlarını değerlendirme noktasında fuara katılacak olan firmalarımıza önemli iş bağlantıları yapma platformu sunmaktadır.

20.INTERBUILD 2013 fuarı, önümüzdeki dönemde K.Afrika bölgesi İnşaat & Yapı sektöründeki mevcut yatırımlardan faydalanmak ve birebir doğru müşteriyi bularak ticaret bağlantılarınızı oluşturma noktasında en iyi platformu sunmaktadır.